ב"ה מוצאי ש"ק, ה' אייר תשפ"א | 17.04.21
צילום: שניאור שיף
'מאכל האמונה': המבצע הענק של צעירי אגודת חב"ד לבלימת הקורונה

במצוות הרבי ובעקבות דברי הזוהר הקדוש, כי המצה היא מאכל האמונה, צעירי אגודת חב"ד יוצאים במבצע ארצי, במסגרתו יוכל כל ישראלי לקבל מצה שמורה מהודרת שנאפתה בכפר חב"ד ● בכתבה המלאה תיעוד מיוחד: כך נראה החמ"ל בכפר חב"ד ● לכתבה המלאה >>>
מערכת שטורעם
קצת יותר משבועיים לחג הפסח ובצל התפשטות נגיף הקורונה, בצעירי אגודת חב"ד יוצאים במבצע ארצי ומיוחד, במסגרתו יוכל כל ישראלי להזמין מצה שמורה ומהודרת שנאפתה במאפיית המצות בכפר חב"ד.

לאורך השנים הפציר הרבי מליובאוויטש בחסידים לדאוג שלכל יהודי תהיה מצה שמורה, כשהוא מצטט את דברי הזוהר שקובע כי המצה היא מאכל האמונה.

"מתאחדים. מאמינים. מתרפאים. דווקא השנה - מאכל האמונה", זו כותרת הקמפיין של צעירי אגודת חב"ד שיוצא במבצע הגדול שיאפשר לכל אחד להזמין בטלפון או בוואצפ מצה שמורה.

את המצה יהיה ניתן לקבל בבית חב"ד הקרוב למקום המגורים של המזמין, או לנקודת איסוף נוחה, מתוך רשימה המתפרסמת באתר מיוחד שהשיקה חב"ד.

"זו התשובה המעשית לקורונה", אומר יושב ראש צעירי חב"ד הרב יוסף יצחק אהרונוב, "הרבי דיבר פעמים רבות על סגולתו הרפואית והפלאית של המצה השמורה וזה הכלי הרוחני-המעשי שנוכל לעשות מצדנו בכדי לדאוג לכל אחד ואחת בארץ הקודש שיקבל מצה שמורה".

בחמ"ל שנפתח בכפר חב"ד, החלו להעמיס את מארזי המצות הרבים שיעשו את דרכם בימים הקרובים לכל נקודה בארץ.
כ"ז באדר תש"פ