ב"ה יום רביעי, ט"ו מנחם-אב תשפ" | 05.08.20
קידוש השם: 'פרס ירושלים' היוקרתי הוענק לחב"ד

מעמד של קידוש השם בכנס 'בשבע' הנחשב, בהשתתפות הצמרת הישראלית: חסידות חב"ד קיבלה את 'פרס ירושלים לאחדות ישראל', לאות הוקרה על פועלה למען יהודי העולם, בשליחותו של המשלח כ"ק אדמו"ר זי"ע נשיא דורנו • את הפרס המיוחד נבחר לקבל יו"ר אגודת חסידי חב"ד הרב יוסף יצחק אהרונוב והוא הוענק על ידי שרת התפוצות הגב' ציפי חוטובלי ומנכ"ל קבוצת 'בשבע' דודו סעדה ● בכתבה המלאה: הסרטון ששודר לפני הענקת הפרס ● לכתבה המלאה ותמונות נוספות >>>
מערכת שטורעם
בכנס 'בשבע' שנערך בימים אלה בירושלים, בו משתתפים בכירי הצמרת הפוליטית, המשפטית, הכלכלית והתקשורתית בישראל, זכתה חב"ד ב'פרס ירושלים לאחדות ישראל', לאות הוקרה על פועלה למען יהודי העולם, בשליחותו של המשלח כ"ק אדמו"ר זי"ע נשיא דורנו.

את הפרס המיוחד נבחר לקבל יושב ראש אגודת חסידי חב"ד הרב יוסף-יצחק אהרונוב והוא הוענק על ידי שרת התפוצות הגב' ציפי חוטובלי ומנכ"ל קבוצת 'בשבע' דודו סעדה.

לקבלת הפרס קדם הקרנת סרטון מרגש על פעילות חב"ד, בארץ ובעולם, בו הוקרנו קטעים מפעילות השלוחים בארץ ובעולם ומדברי המשלח, לצד דברים של הרב אהרונוב מדבר על המסירות הכבירה של השלוחים.

בתעודה שהוענקה, נכתב כי הפרס מוענק "על פועלכם המבורך בפריסת בתי חב"ד והפצת היהדות בכל רחבי העולם, בשליחותכם לשם שמים ובמסירות נפש ללא גבול, על קבלת כל יהודי בשמחה, באהבה ובמאור פנים, ונתינת הרגשה של בית יהודי בגלות".

כ"ט בשבט תש"פ