ב"ה ערב ש"ק, ח' תמוז תשפ"א | 18.06.21
השליח הרב סלונים ואבי החייל
השליח הרב סלונים ואבי החייל
מדהים: האב קיבל על עצמו להניח תפילין ובנו חזר לנשום

הרב יעקב סלונים, משלוחי הרבי בירושלים, מלווה את בני משפחתו של החייל הפצוע נועם בן אביבה ושמע מאביו את סיפור נס ההצלה שלו לפני יותר מ-30 שנה, בזכות ברכת הרבי ● הרב סלונים בירכו שכך יהיה גם עם בנו ושלח את שם החייל לציון הרבי לבקשת ברכה לרפואה בנס מעל הטבע, וזאת לאחר שהאב הודיע כי לוקח על עצמו להניח תפילין מדי יום ● במהלך השבת הגיעה ההודעה המדהימה על הנס שאירע ● לסיפור המלא >>>
מערכת שטורעם
ממשיך להשתפר ב"ה מצבו של החייל הפצוע נועם בן אביבה. אך מצבו עדיין קשה ויש להוסיף להמשיך להתפלל לרפואתו.

בימים האחרונים מאז פיגוע הדריסה בחיילים בירושלים מבקר הרב יעקב סלונים, משלוחי הרבי בירושלים, את החייל, בני משפחתו והחברים, השוהים ליד מטתו במרכז הרפואי 'שערי צדק'. הוא מניח להם תפילין ומעודדם בברכות הרבי.

הרב סלונים והנוכחים נדהמו לשמוע מאיציק, אביו של החייל, שסיפר בהתרגשות, כי בשנת 1988 היה חולה ל"ע בגידול בראשו ואמו התקשרה למזכירות הרבי לקבל ברכה לרפואתו. הרבי נתן את ברכתו הקדושה ואיציק החלים לגמרי ב"ה...

הרב סלונים ברכו, שכשם שברכת הרבי הצילה אותו לפני 30 שנה, כך גם יהיה בעז"ה עם בנו שיחי'. "ברכת הרבי תשפיע עליו להחלים בקרוב ולצאת בריא ושלם בלי שום רושם כלל".

הרב סלונים לקח את שם החייל על-מנת לשלוח לציון הרבי לבקשת ברכה לרפואה שלמה.

ביום שישי בצהריים הגיע הרב סלונים לבקר אותם שוב ואביו של החייל קיבלו בחיבוק והודיע לו כי קיבל על עצמו בל"נ להתחיל להניח תפילין כל יום לזכות רפואת בנו.

הרב סלונים ביקשו ללחוש זאת באזני בנו, השוכב בטיפול נמרץ והבטיחו כי בעז"ה בשבת יהיה שיפור משמעותי .

בשבת בעת ההתוועדות בקהילה חב"ד בגבעת מרדכי ביקש הרב סלונים מכל המשתתפים להרים כוסית 'לחיים' לרפואת החייל וכל הקהל אמר לחיים ולברכה ואיחל רפואה שלמה.

ואכן, ב"ה, במהלך השבת באורח נסי החייל עמית חזר לנשום בכוחות עצמו ונותק ממכשירי ההנשמה.

השבוע, בביקור נוסף אצל החייל הפצוע ומשפחתו, אחד האחים של החייל הפצוע הודיע לרב סלונים, כי הוא הביא גם את התפילין של עצמו וכבר הבוקר הניח תפילין וקיבל על עצמו להניח בעז"ה בכל יום.

המשפחה מבקשת להמשיך להתפלל ולהוסיף במעשים טובים לרפואתו של החייל נועם בן אביבה.
י"ז בשבט תש"פ