ב"ה ערב ש"ק, י"ח תשרי תשפ"ב | 24.09.21
הרבי בסידור קידושין לרב סימפסון ע"ה
הרבי בסידור קידושין לרב סימפסון ע"ה
ברוך דיין האמת: חבר מזכירות הרבי הרב סימפסון ע"ה נפטר ביום הולדתו ה-90

בצער רב התקבלה הידיעה המעציבה על פטירתו של הרב שלום-מנחם-מענדל סימפסון ע"ה, ביום שבו אמור היה לציין את יום הולדתו ה-90 ● המנוח המשיך בדרכו של אביו ובמשך שנים היה חבר מזכירות הרבי ● זכה שהרבי סידר קידושין בחתונתו ● הלווייתו תתקיים הבוקר (שישי) בקראון-הייטס ● לכתבה המלאה >>>
מערכת שטורעם

בצער רב התקבלה הידיעה המעציבה על פטירתו של הרב שלום-מנחם-מענדל סימפסון ע"ה, ביום שבו אמור היה לציין את יום הולדתו ה-90 - כ"ט תמוז.

המנוח המשיך בדרכו של אביו הרב אליהו ע"ה, שהיה מזכירו של הרבי הריי"צ, והיה חבר מזכירות הרבי במשך עשרות שנים. כמו-כן זכה שהרבי סידר קידושין בחתונתו.

במקביל לעבודתו במזכירות כיהן כרב קהילה בשכונת ברייטון-ביץ' בניו-יורק.

המנוח איבד את רעייתו מרת רחל ע"ה (לבית טלשעבסקי) לפני כ-4 שנים והותיר אחריו את יבדלחט"א ילדיו: ר' יוסי, ר' אברהם ור' ארי מקראון-הייטס, ר' דוד משיפסהד-ביי, ניו-יורק, גב' פייגי וילישאנסקי, גב' קריינדי בורנשטיין וגב' מאשי פרעגער מקראון-הייטס, נכדים ונינים.

אחיותיו: גב' קריינא רוזנפלד מבורו-פארק וגב' אסתר גולדמן מקראון-הייטס.

הלווייתו תצא הבוקר (שישי) בשעה 9:45 מבית ההלוויות 'שומרי הדת' בבורו-פארק ותעבור דרך מרכז חב"ד העולמי-770 בשעה 11:30 לערך, בדרכה לבית העלמין ע"ש 'מונטיפיורי' בקווינס, שם ייטמן בסמוך ונראה לאוהל הק' של כ"ק אדמו"ר זי"ע.

א' במנחם-אב תשע"ט
הרבי בסידור קידושין לרב סימפסון ע"ה
הרבי בסידור קידושין לרב סימפסון ע"ה