ב"ה מוצאי ש"ק, י"ט תמוז תשפ" | 11.07.20
מרכז חב"ד בפלגסטף שהושחת
מרכז חב"ד בפלגסטף שהושחת צילום: באדיבות 'מוקד חב"ד'
אנטישמיות באריזונה: מרכז חב"ד הושחת בכתובות נאציות

מרכז חב"ד החדש והמפואר שנבנה באחרונה ע"י שלוחי הרבי בפלגסטף שבאריזונה הושחת ע"י אנטישמים בכתובות נאציות ● "אנחנו מזועזעים ומוטרדים מאוד ממעשה השנאה הזה ואנחנו מקווים ובטוחים שהמשטרה תעשה הכל על מנת לאתר את הפושעים ולהעמידם לדין", אמר השליח הרב דובי שפירא ● סגן ומ"מ יו"ר ההסתדרות הציונית העולמית יעקב חגואל: "אני קורא לרשויות החוק למצות את הדין עם הפושעים האנטישמיים" ● לדיווח המלא >>>
מערכת שטורעם
זעזוע באריזונה: מרכז חב"ד החדש והמפואר שנבנה באחרונה ע"י שלוחי הרבי בפלגסטף שבאריזונה הושחת ע"י אנטישמים בכתובות נאציות.

"אנחנו מזועזעים ומוטרדים מאוד ממעשה השנאה הזה ואנחנו מקווים ובטוחים שהמשטרה תעשה הכל על מנת לאתר את הפושעים ולהעמידם לדין", אמר השליח הרב דובי שפירא.

בעקבות מקרה האנטישמיות במרכז חב"ד באריזונה, סגן ומ"מ יו"ר ההסתדרות הציונית העולמית יעקב חגואל אומר: "הבוקר קמנו שוב לקולות האנטישמיות המתעוררת בארצות הברית. הפעם - צלבי קרס נחרטו על הקירות, דגמי צלב קרס נצבעו בשחור ופחיות צבע מרוסקות הושלכו על רצפת בית הכנסת חב"ד באריזונה.

"האנטישמיות שמרימה את ראשה בתקופה זו בארצות הברית וברחבי העולם מאיימת על שלומם של בני עמנו. עם העמקת הקשרים הדיפלומטיים עם הממשל בארצות הברית, אני קורא לרשויות החוק למצות את הדין עם הפושעים האנטישמיים באופן מיידי וללא כל פשרות. הכתובת כבר נמצאת על הקיר. אל לנו לחכות לאירוע דומה לטבח בפיטסבורג. אפס סובלנות לאנטישמיות".
כ"א באדר ב' תשע"ט