ב"ה יום שלישי, ט"ו תמוז תשפ" | 07.07.20
טרגדיה קשה בחב"ד: הרב עמרם בלוי נהרג בתאונה

טרגדיה קשה בחב"ד: הרב עמרם בלוי, מייסד ומנהל החטיבה החינוכית של 'כולל חב"ד' ומוותיקי אנ"ש בירושלים, נהרג בתאונת דרכים קשה שאירעה בשכונת ארמון הנציב בעיר ● הרב בלוי ע"ה, בן 81 בפטירתו, היה אמור להשתתף בחתונת נכדו ביום שני הקרוב ● הלווייתו תתקיים הערב בירושלים ● לכתבה המלאה >>>
מערכת שטורעם
טרגדיה קשה בחב"ד: הרב עמרם בלוי, מייסד ומנהל החטיבה החינוכית של 'כולל חב"ד' ומוותיקי אנ"ש בירושלים, נהרג בתאונת דרכים קשה שאירעה בשכונת ארמון הנציב בעיר. התאונה התרחשה בסביבות השעה 14:00, לאחר שהרב בלוי ניסה לעלות לאוטובוס והחליק, והנהג שלא הבחין בו סגר את הדלתות ועלה עליו. המשטרה עיכבה את הנהג לחקירה.

ד"ר מיכאל הרמן, רופא שהגיע ראשון לזירה, סיפר: "כשהגעתי למקום ראיתי גבר כבן 80 לכוד מתחת לאוטובוס כשהוא סובל מפגיעה רב-מערכתית קשה, הוא היה ללא נשימה וללא דופק. ביצעתי בדיקות רפואיות אבל לצערי הוא היה ללא סימני חיים ונאלצתי לקבוע את מותו במקום".

הרב בלוי ע"ה, בן 81 בפטירתו, היה אמור להשתתף בחתונת נכדו ביום שני הקרוב. הותיר אחריו את יבדלחט"א: רעייתו מרת יהודית, ילדיו: ר' יעקב מבני-ברק, ר' איציק מכפר-חב"ד, השליח הרב משה, רב המועצה האזורית ערבה-תיכונה, גב' שרה קוביטשעק מקריית-גת, גב' שושנה קוט מירושלים, נכדים ונינים. אחיו: הרב טוביה בלוי מירושלים.

הלווייתו תתקיים הערב בשעה 23:00 בבית ההלוויות 'שמגר' בירושלים. המשפחה תשב 'שבעה' בבית המנוח.
ז' באדר ב' תשע"ט