ב"ה יום ראשון, כ" תמוז תשפ" | 12.07.20
יום המעשים הטובים של בית חב"ד קטמון ■ תיעוד

בית חב"ד קטמון בראשות השלוחים ובסיוע פעילי בית חב"ד ומתנדבים קיים את 'יום המעשים הטובים של בית חב"ד' שכלל ביקור במחלקות ילדים וקשישים בבתי רפואה, סדנת שמחה בבית אבות, ריקודי שמחה ויצירות לילדים עם צרכים מיוחדים, אריזות מאות מנות למשפחות נזקקות, שיפוץ וניקיון בביתם של קשישים ועוד ● הצלם מענדי קורנט הצטרף ליוזמה ומגיש תיעוד מיוחד ● לכתבה המלאה וגלריית תמונות >>>
מערכת שטורעם
ביום רביעי האחרון, בית חב"ד קטמון, בראשות השלוחים הרב תמיר קסטיאל, הרב אור זיו, הרב מאור אוחנה, הרב שלמה סגל והרב לוי גול, הרימו קמפיין מיוחד של 'יום המעשים הטובים של בית חב"ד קטמון'.

בקמפיין השתתפו פעילי בית חב"ד ומתנדבים שכלל פעילות ללא הפסקה לאורך היום כולו: ביקור במספר מחלקות ילדים בבתי רפואה 'שערי צדק' ומחלקה סיעודית בבית הרפואה 'משגב לדך', סדנת שמחה בבית אבות, ריקודי שמחה ויצירות עם הילדים עם צרכים מיוחדים במרכז 'וראייטי', אריזות מאות מנות למשפחות נזקקות, שיפוץ וניקיון בביתם של קשישים ועוד.

המתנדבים שימחו את האנשים והחולים עם שירי פורים, כובעי ליצן וכן יצירה חוייתית של רעשן עבור קריאת המגילה, ועוד.

חיוך כזה אי אפשר לשכוח! - תגובות המתנדבים:

"לראות קשיש שמגלה את הבית שלו מחדש. אין סיפוק יותר גדול מזה." (ד', 17, מתנדב).

"להיכנס למחלקה בבית אבות ולראות את העיניים הבורקות של הקשישים, לשיר איתם, לרקוד איתם, ואפילו רק להישיר מבט מחויך. זה באמת אחד הדברים הכי טובים שעשיתי בחיים שלי!" (י', 21, מתנדב).

"התרגשתי יותר מהכל במחלקת הילדים בבית רפואה 'שערי צדק'. מעולם לא ראיתי כאלה חיוכים! ילדים מתוקים ששמחו כל כך ליצור אתנו יצירות, לשיר אתנו, להתחפש ולשמוח. זה היה מדהים!"
(ג', 19, מתנדבת).

"זו תחושת שליחות שאי אפשר לתאר! לראות ילדים ומבוגרים מיוחדים בכזאת שמחה! לא מאמינה שזכיתי לקחת חלק בכזה פרוייקט מדהים!"
(ד', 18, מתנדבת).

הצלם מענדי קורנט התלווה אל חלק מהמתנדבים במהלך הקמפיין ותיעד את הפעילות הברוכה:
ד' באדר ב' תשע"ט