הדאבל הפותח של ראיון הענק במוסף G של גלובס
הדאבל הפותח של ראיון הענק במוסף G של גלובס צילום: גלובס
אלשטיין ל'גלובס': מאז המפגש עם שליח הרבי - אני לא מודאג

איש העסקים החב"די, הנגיד ר' אדוארדו אלשטיין, בעל השליטה בחברת הענק הישראלית אי.די.בי, התראיין למוסף G של 'גלובס' שראה אור היום ● בפתיח לכתבה המעניק הצצה מהירה לקורות חייו של ר' אדוארדו, נכתב, בין השאר, כי "הוא ידוע כפילנתרופ, ובעבר סיפר כי מי שדחף אותו לעסוק בכך היה הרבי מלובביץ'" ● אלשטיין ניצל את הבמה גם כדי להזכיר לקוראים איך החל את דרכו העסקית עם אפס מזומן בחברה וחובות של יותר מ-25 מיליון דולר: "באותו זמן התיידדתי עם השליח של הרבי (מלובביץ') בבואנוס-איירס"... ● לכתבה המלאה >>>
מערכת שטורעם
איש העסקים החב"די, הנגיד ר' אדוארדו אלשטיין, התראיין למוסף G של 'גלובס' שראה אור היום (חמישי) והצליח לשכנע את הכתבת שלומית לן שראיינה אותו, כי הוא באמת לא מתרגש מההפסדים והחובות של חברת אי.די.בי. שבשליטתו, ובעיניו עסקים בישראל הם ריצה למרחקים ארוכים מאוד.

בפתיח לכתבה המעניק הצצה מהירה לקורות חייו של ר' אדוארדו, נכתב, בין השאר, כי "הוא ידוע כפילנתרופ, ובעבר סיפר כי מי שדחף אותו לעסוק בכך היה הרבי מלובביץ'".

אלשטיין ניצל את הבמה גם כדי להזכיר לקוראים איך החל את דרכו העסקית עם אפס מזומן בחברה וחובות של יותר מ-25 מיליון דולר:

"באותו זמן התיידדתי עם השליח של הרבי (מלובביץ') בבואנוס-איירס. הוא שאל אותי, 'אדוארדו, איך אתה?'. עניתי: 'אני קצת מודאג. יש לי חוב גדול, אין לי תזרים והבנק שולח מכתבים'. הוא אמר, 'אל תהיה מודאג, אלא תפתור קצת בכל יום'. ומאז עברתי את המשבר של 1982, של 1989, של 1995, של 1997, את זה של 2001, של 2008, של 2012, של 2015 ועכשיו את הנוכחי. אז גם כאן אני לא מודאג".
ח' בכסלו תש"פ
הדאבל הפותח של ראיון הענק במוסף G של גלובס
הדאבל הפותח של ראיון הענק במוסף G של גלובס | צילום: גלובס